-50%

Диск гальм задн GOLF VI
2 160 ₴
1 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: C4W015ABE
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний задн Лів/Прав AUDI A3, Q3; SEAT ALHAMBRA, ALTEA, ALTEA XL, LEON, TOLEDO III; SKODA OCTAVIA II, SUPERB II, SUPERB III, YETI; VW CC B7, EOS, GOLF IV, GOLF PLUS V 1.2-3.6 03.99-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C4W015ABE |
| Виробник | ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Висота | 48.6 мм |
| Діаметр маточини | 159 мм |
| Кількість отворів | 9 шт. |
| Товщина | 12 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, Golf, Q3, Yeti, Eos, Alhambra, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴
