-50%

Колодки гальмівні (задні) VW T5 03- (Lucas)
2 040 ₴
1 020 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0252332617
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) VW T5 03- (Lucas)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 233 2617 |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 116.1 мм |
| Висота | 58.7 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Multivan, A4, A6, A8, Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴
