-50%

Колодки гальмівні (передні) Citroen Nemo/Peugeot Bipper/Fiat Fiorino/Punto 08-/Doblo 01- (+датчик)
1 530 ₴
765 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5SP763
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Citroen Nemo/Peugeot Bipper/Fiat Fiorino/Punto 08-/Doblo 01- (+датчик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5SP763 |
| Виробник | Samko |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 53.3 мм |
| Ширина | 122.8 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Stilo, Grande Punto |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴
