-50%

Колодки гальмівні (передні) Renault Master II/Opel Movano 98- R15
1 550 ₴
775 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5SP663
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Master II/Opel Movano 98- R15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5SP663 |
| Виробник | Samko |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 66.5 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴
