-50%

Колодки гальмівні (передні) Renault Master II/Opel Movano 98-/Nissan Interstar 02-
1 740 ₴
870 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5SP884
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Master II/Opel Movano 98-/Nissan Interstar 02-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5SP884 |
| Виробник | Samko |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина | 138.8 мм |
| Висота | 80 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴
