-50%

Колодки передн PAS B7 / TIG I
2 990 ₴
1 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: C1W065ABE
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi Q3 11-18/Tiguan 07-/Sharan 10- (Ate)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C1W065ABE |
| Виробник | ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.3 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Висота внутрішньої накладки | 72 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.7 мм |
| Ширина | 155.2 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Висота | 72 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Sharan, Alhambra, Tiguan, Q3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴
