-50%

Опора кульова (передня/знизу) Fiat Doblo/Palio 01- (під уклоном)
1 390 ₴
695 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: FIBJ0936
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова (передня/знизу) Fiat Doblo/Palio 01- (під уклоном)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FI-BJ-0936 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 76 мм |
| Висота | 77 мм |
| Розмір конуса | 13.6 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Palio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴
