-50%

Підшипник маточини (передньої) Renault Trafic/Opel Vivaro/Nissan Primastar 01- (+ABS) (45x86x39)
1 730 ₴
865 ₴
- Готово до відправки
- Код: 330273
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини (передньої) Renault Trafic/Opel Vivaro/Nissan Primastar 01- (+ABS) (45x86x39)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33-0273 |
| Виробник | Maxgear |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴
