-50%

Ролик renault trafic/master 2.2-2.5dci
840 ₴
420 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: E2R5610BTA
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик renault trafic/master 2.2-2.5dci
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E2R5610BTA |
| Виробник | BTA |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Аналог |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Діаметр | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, Laguna, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
