-50%

Сальник колінвалу (задній) Fiat Fiorino/Scudo/Peugeot Expert 1.6 95- (64x80x8)
470 ₴
235 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15031000
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу (задній) Fiat Fiorino/Scudo/Peugeot Expert 1.6 95- (64x80x8)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15031000 |
| Виробник | AJUSA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Внутрішній діаметр | 64 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Висота | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat, Seat, Saab |
| Сумісність з моделлю | Brava, Bravo, Jumpy, Palio, A 112, X 1/9, Expert, 850, Punto, Yugo, Tempra, Prisma, 127P, Tipo, Regata, Ritmo, Premio, Uno, Scudo, Fiorino, Dedra, 128, Delta, Ibiza, 101 |
| Тип запчастин | Сальник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴
