-50%

Сальник колінвалу (задній) Citroen Berlingo/Fiat Scudo 1.6D/HDi (85x105x8)
1 390 ₴
695 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 369470
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу (задній) Citroen Berlingo/Fiat Scudo 1.6D/HDi (85x105x8)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 369.470 |
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Висота | 8 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Rover, Peugeot, Opel, Nissan, BMW, Mini, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 3, 306, 307, 106, 308, BX, Xsara, Mini Clubvan, Transit Connect, C2, C3, RCZ, C4, C5, Partner, Kuga, Runna, Expert, ZX, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, 405, 408, Focus, C2 Enterprise, C5 Aircross, 206, 207, 208, Grandland / Grandland X, Xsara Picasso, Clubman, Combo, 508, Micra, C-Elysee, 100 / Metro, 1007, Grandland X, Berlingo, Fiorino, Nemo |
| Тип запчастин | Сальник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴
