
Решітка радіатора SUBARU IMPREZA GK 2016-2020 91122FL00A
4 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 91122FL00A
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Розташування (перед/зад) | перед |
| OE | 91122FL00A |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Impreza |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Subaru |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 91122FL00A |
| Кросс-номери | 91122FL00A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴
