-50%

Диск гальм передн SKODA KODIAQ I; VW SHARAN, TIGUAN
4 420 ₴
2 210 ₴
- Готово до відправки
- Код: C3W049ABE
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний передн Лів/Прав SEAT ALHAMBRA, TARRACO; SKODA KODIAQ I; VW SHARAN, TIGUAN, TIGUAN/SUV 1.4-2.0D 05.10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C3W049ABE |
| Виробник | ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 9 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Висота | 49.6 мм |
| Діаметр маточини | 145 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Alhambra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 210 ₴
