-50%

Диск гальм передн GOLF VI
2 280 ₴
1 140 ₴
- Готово до відправки
- Код: C3S013ABE
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний передн Лів/Прав AUDI A3; SEAT ALTEA, ALTEA XL, LEON, TOLEDO III; SKODA KAROQ, OCTAVIA I, OCTAVIA II, YETI; VW BEETLE, CADDY II
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C3S013ABE |
| Виробник | ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 22 мм |
| Висота | 49.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Призначення | Передні колеса |
| Колір | Чорний |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Toledo, Jetta, A3, Octavia, Leon, Golf, Yeti, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴
