-50%

Колодки гальмівні (передні) MB Vito (W639) 03-
2 530 ₴
1 265 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP1947
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB Vito (W639) 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1947 |
| Виробник | Delphi |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Ширина внутрішньої накладки | 165 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 165 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 62 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.8 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 265 ₴
