-50%

Колодки гальмівні (задні) Audi A3/A4/A6/VW Caddy/Touran 04-15/Golf/Passat/Skoda Octavia 03-/SuperB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C2W021ABE |
| Виробник | ABE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 56 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 105.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Sharan, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, A4, UP!, A6, A8, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
Інформація для замовлення
- Ціна: 955 ₴
