-50%

Опора кульова (передня/знизу) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer (1.8t) 94-02
1 530 ₴
765 ₴
- Готово до відправки
- Код: FIBJ7531
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова (передня/знизу) Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer (1.8t) 94-02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FI-BJ-7531 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 108 мм |
| Висота | 105 мм |
| Розмір конуса | 22.4 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, LDV |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Maxus, Boxer, Ducato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴
