-50%

Опора кульова (передня/знизу) MB Sprinter/VW LT 96-
1 080 ₴
540 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: MEBJ6345
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова (передня/знизу) MB Sprinter/VW LT 96-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-BJ-6345 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 62 мм |
| Висота | 77 мм |
| Розмір конуса | 26.7 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
