-50%

Опора кульова (передня/зверху) VW T4 1.9D/2.5TDI 91-03
1 000 ₴
500 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: VOBJ7192
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова (передня/зверху) VW T4 1.9D/2.5TDI 91-03
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VO-BJ-7192 |
| Виробник | Moog |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 54.8 мм |
| Висота | 83 мм |
| Розмір конуса | 20.5 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
