-50%

Сальник півосі (R) Renault Kangoo 98- (27.95x56x7)
230 ₴
115 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01029132B
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник півосі (R) Renault Kangoo 98- (27.95x56x7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01029132B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volvo, Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Interstar, S40, V40, 19, Laguna, Primastar, Solenza, Scenic, Space Star, 21, Carisma, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Super 5 |
| Тип запчастин | Сальник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴
