-50%

Сальник колінвалу (передній) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.6 09- (61x75x8)
1 100 ₴
550 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 004450
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу (передній) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.6 09- (61x75x8)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 004.450 |
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Внутрішній діаметр | 61 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, BMW, Mini |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 3, 308, Mini Clubvan, C3, RCZ, C4, C5, Partner, 408, C5 Aircross, 207, 208, Grandland / Grandland X, Clubman, C-Elysee, 508, Corsa, Grandland X, Crossland X / Crossland, 108, Berlingo, C1 |
| Тип запчастин | Сальник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴
