-50%

Сальник розподільного валу Renault Master 2.2dCi (30x42x7)
280 ₴
140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505838
+380 (66) 175-99-43
viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподільного валу Renault Master 2.2dCi (30x42x7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 505.838 |
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Citroen, Dacia, Renault, Alfa Romeo, Porsche, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Suzuki, Saab, Hyundai, Fiat, ЗАЗ, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Ypsilon, Espero, Expert, 3000 GT, Galant, Proudia/Dignity, Thesis, Grande Punto, Grandeur, GT, Diamante, Dokker, Fiorino, Vectra, Vida, Largus, Kubistar, 156, Jumpy, Kangoo, Lacetti, Lanos, 159, Logan, 19, 145, 146, 155, Megane, Spider, Supernova, Nexia, 10, Nubira, Pajero, Palio, Stilo, Logan/Stepway, Punto, Rezzo, Rapid, Zafira, Sandero, Scudo, Signum, Sigma, Solenza, SX4, 9-3, 911, Thema, Tipo, Clio, Uno, Astra, Coupe, Croma, Cruze, Dedra, Delta |
| Тип запчастин | Сальник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴
